projekty architektury wnętrz - TROOMONO - Agnieszka Graczykowska

TROOMONO to pracownia projektowa założona przez Agnieszkę Graczykowską. Absolwentkę wydziału Architektury Wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jej specjalizacją są projekty architektury wnętrz, wizualizacje 3d i projektowaniu mebli. Działa w całej Polsce skupiając się na Wrocławiu i Opolu.

 

DZIAŁALNOŚĆ PRACOWNI TROOMONO

Przy projektowaniu wnętrz najbardziej zwracamy uwagę na przestrzeń, funkcjonalność, proporcje i światło. Każdy z projektów jest dokładnie rozpatrywany i dostosowywany do wymagań klienta. Staramy się kreować nową jakość życia poprzez zastosowanie najnowszych trendów architektury i wzornictwa. Krok po kroku analizujemy budżet klienta oraz koszty jego realizacji. Pozwala nam to  przewidzieć zagrożenia, jakie mogą przynieść kolejne etapy projektu. Wszystkie działania , począwszy od podpisania umowy po oddanie klucz przeprowadzamy z najwyższą precyzją, tak, by marzenia naszych klientów stały się rzeczywistością. Wierzymy, ze prawdziwe piękno ma swój początek w tworzeniu. Inspiracji szukamy głównie w tym, co ma do zaoferowania otaczający nas świat. 

Ulubionym powiedzeniem naszego zespołu są słowa projektanta Marcela Vandersa:
„W ludziach jak w lustrach, odbija się to jak mieszkają”.

Wykonujemy projekty architektury wnętrz oraz modernizację pomieszczeń użytkowych na terenie Wrocławia, Opola oraz w całym województwie dolnośląskim. 
Polecamy:

PROFIL TROOMONO NA HOMEBOOK