MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ – WYSOKA WROCŁAW 

Mieszkanie z antresolą zaprojektowano tak by wydobyć wrażenie bardzo przestronnego wnętrza. Koncepcja uwzględnia nowoczesne schody z ażurowymi balustradami, które wkomponowano by nie ograniczać przestrzeni. W skutek tego,  tworzą element architektury będący urozmaiceniem projektu. W  projekcie mieszkania z antresolą jest wiele kontrastowych, interesujących rozwiązań.  Jasne meble występują na tle ciemnego aneksu kuchennego.”Ciepłe” drewno zestawiono z chłodnym marmurem . W sypialni, miękki zagłówek z plecionką  jest uwzględniony tuż obok gładkiej , twardej, płaszczyzny ściany. W dodatku wzrok przykuwa łazienka, w której geometryczne lustro odbija graficzny efekt ożyłkowań marmuru.    

mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą mieszkanie z antresolą

 

Zobacz profil Troomono na HOMEBOOK 

MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE 80M2 WROCŁAW

Mieszkanie z antresolą zaprojektowano tak by wydobyć wrażenie bardzo przestronnego wnętrza. Koncepcja uwzględnia nowoczesne schody z ażurowymi balustradami, które wkomponowano tak by nie ograniczać przestrzeni. W skutek tego,  tworzą element architektury będący urozmaiceniem projektu. W  projekcie mieszkania z antresolą jest wiele kontrastowych, interesujących rozwiązań.  Jasne meble występują na tle ciemnego aneksu kuchennego.”Ciepłe” drewno zestawiono z chłodnym marmurem . W sypialni, miękki zagłówek z plecionką  jest uwzględniony tuż obok gładkiej , twardej, płaszczyzny ściany. W dodatku wzrok przykuwa łazienka, w której geometryczne lustro odbija graficzny efekt ożyłkowań marmury.    

Date: luty 4 Category: Design, Wnętrza