agnieszka_graczykowska_wizualizacje_3d

TROOMONO to pracownia projektowa założona przez Agnieszkę Graczykowska- absolwentkę wydziału Architektury Wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jej specjalizacją jest architektura wnętrz, wizualizacje 3d i projektowaniu mebli. Działa w całej Polsce skupiając się na Wrocławiu i Opolu.

Wykonujemy modernizacja pomieszczeń użytkowych oraz aranżacje wnętrz na terenie Wrocław, Opole oraz na całym Dolnośląski.

Przy projektowaniu wnętrz najbardziej zwracamy uwagę na przestrzeń, funkcjonalność, proporcje i światło.
Każdy z projektów jest dokładnie rozpatrywany i dostosowywany do wymagań klienta. Stosując najnowsze trendy architektury oraz wzornictwa, staramy się kreować nową jakość życia. Krok po kroku analizujemy budżet klienta oraz koszty jego realizacji, co pozwala nam przewidzieć zagrożenia, jakie mogą przynieść kolejne etapy projektu. Wszystkie prace, począwszy od podpisania umowy po oddanie kluczy przeprowadzamy z najwyższą precyzją, tak, by marzenia naszych klientów stały się rzeczywistością.

Ulubionym powiedzeniem naszego zespołu są słowa projektanta Marcela Vandersa: „W ludziach jak w lustrach, odbija się to jak mieszkają”.

Wierzymy, ze prawdziwe piękno ma swój początek w tworzeniu, dlatego inspiracji szukamy głównie w otaczającym nas świecie, oraz tym, co ma nam do zaoferowania

 

Polecamy:

  • Modernizacja pomieszczeń użytkowych Opole Wrocław Dolnośląskie
  • aranżacja wystroju wnętrz Dolnośląskie Wrocław Opole
  • aranżacje wnętrz dolnośląskie